Tere tulemast Narva Motofestile 2017!

Magnum Narva Mc poolt on juba 15 aastat läbi viidud motoüritusi. Ei jää tulemata ka 16. kord! Kogume kokku parimad ja meeldejäävaimad momendid eelnevatest aastatest ning lisame juurde palju, palju uut ja huvitavat. Ei saa jätta mainimata, et sel aastal saavad kõik mootorratturid ja nende kaaslased osa väikesest matkast, kus naudime saunamõnusid, lahedaid veeprotseduure ja head seltskonda.

Festivalil on erinevad konkursid, auhinnad, õlu-spaaprotseduurid, õlu-õlu ja veelkord õlu. Maitsvad toidud ja vana linnuse hõng jätab selle puhkuse teile pikaks ajaks meelde.

Täname tähelepanu eest ja kohtumiseni üritusel!

Info peaesinejate, muude bändide ja ürituse programmi kohta ilmub lähiajal meie kodulehel www.narvamotofest.ee ning teistes meedia- ja sotsiaalvõrgustikes. Kõikidest muudatustest seoses üritusega anname eelnevalt teada kodulehel ning sotsiaalvõrkudes.

Fotod eelmisest sündmused

  • 2015

  • 2014

  • 2013

  • 2012

  • 2010

  • 2008

Lugupeetud partnerid!

Alustame konkursi müügipaikadele või meelelahutus programmidele oma külalistele meie üritusel. Hea meelega vaatame üle teie soovid toitulustuse, kauba ja mitte kange alkoholi kuni 5,5º kraadi teenindussektoris.

Samas vaatame üle monopoolse seisu toidu müügi ja mitte kange alkoholi suhtes. Üritusel organiseerime ka moto-turu kus teil on võimalus osta ja müüa mootorrattaid ja kõike mis sellega seotud on.

Hea meelega kuulame ära ja leiame konsensuse partnerluseks meie üritusel NARVA MOTOFEST 2017. Soovitusi ja soove võib saata meilile: tugev15@gmail.com
Igor Anatolievich
Telefon: +372 56486153 +7 9218993851

Lugupidamisega Magnum MC.